Olej na plátně, 100x163 cm. Signováno vlevo dole Straka. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1926-2003
Narodil se v Terezíně. Studoval soukromě v Německu, Itálii a Izraeli. Ve své tvorbě se zabýval abstrakcí, figurální malbou a velkým zdrojem inspirace mu byla příroda.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.