Přemysl Straka

63196. Poslední sníh - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 100x163 cm. Signováno vlevo dole Straka. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1926-2003
Narodil se v Terezíně. Studoval soukromě v Německu, Itálii a Izraeli. Ve své tvorbě se zabýval abstrakcí, figurální malbou a velkým zdrojem inspirace mu byla příroda.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:21:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 31.07.2021 13:54:57 5215