Přemysl Janíček - Domy u moře (Sozopol)

Olej na plátně, 60x81 cm. Signováno vlevo dole Janíček. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1925-2009
Malíř, grafik. Studoval VŠUP v Praze u prof. Baucha. Patřil k silné meziválečné generaci českých moderních výtvarníků. Byl ovlivněn svým učitelem, v jeho díle se jeví doznívající expresionismus a kubismus. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha galeriích i soukromých sbírkách doma i ve světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

31211. Domy u moře (Sozopol)
Dražba ukončena:25.04.2019 19:47:44
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč