Pravoslava Stefanová - Výhled z Vrtbovské zahrady

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole P. Stefanová 1952. Rám, sklo.

o autorovi: 1901 – 1984

57389. Výhled z Vrtbovské zahrady
Dražba ukončena:01.04.2021 20:18:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč