Pravoslava Stefanová - Trnovo u dervišské kašny

Olej na sololitu. 60x90 cm. Signováno vpravo dole P. Stefanová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 – 1984

39821. Trnovo u dervišské kašny
Dražba ukončena:29.01.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč