Pravoslava Stefanová - Pražský motiv

Olej na kartonu, 45x60 cm. Signováno vlevo dole P. Stefanová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 – 1984

68886. Pražský motiv
Dražba ukončena:25.11.2021 21:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč