Pravoslava Stefanová - Pestrá kytice ve váze

Olej na kartonu, 50x63 cm. Signováno vpravo dole P. Stefanová 1956. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 – 1984

70390. Pestrá kytice ve váze
Dražba ukončena:12.12.2021 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč