Pravoslav Kotík - Ryby

Olej na kartonu, 38x46 cm. Signováno vpravo nahoře P. Kotík 27. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1889 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.

45459. Ryby
Dražba ukončena:28.05.2020 21:59:07
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:17 000 Kč