Pravoslav Kotík - Na pláži

Olej na plátně, 45x70 cm. Signováno vlevo dole P. Kotík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Pozdější neautorská signatura.

o autorovi: 1889 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.

71802. Na pláži
Zbývá:10 dnů, 9 hodin
Konec dražby:27.01.2022 22:03:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč