Pravoslav Kotík - Malá čtenářka

Kresba, 38x27 cm. Signováno vpravo dole P. Kotík 1925. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1889 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.

78041. Malá čtenářka
Dražba ukončena:22.05.2022 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč