Emanuel Neumann - Cesta lesem

Olej na plátně, 54x42 cm, signováno vpravo dole E. Neumann 1897, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

3089. Cesta lesem
Dražba ukončena:26.11.2015 18:52:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč