pravděpodobně západoevropský malíř 17. století

57483. Krajina s figurální stafáží - VELKÝ ROZMĚR

popis: Olej na plátně, 99x144 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám v rohu poškozen. Rentoilováno. Dílo je vedeno jako kulturní památka, není možné jej vyvézt do zahraničí.

dražba ukončena: 01.04.2021 21:31:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 180 000 Kč