Olej na plátně, 99x144 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám v rohu poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Rentoilováno. Dílo je vedeno jako kulturní památka, není možné jej vyvézt do zahraničí.