drážďanská miniatura - Portrét dívky

Domalovaný tisk, 6x5 cm. Signováno vpravo dole pravděpodobně Stieier. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

drážďanská miniatura
23650. Portrét dívky
Dražba ukončena:31.10.2018 20:55:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč