Pravděpodobně Německo, 20. století - Dekorativní váza s víkem

Porcelán, výška 45 cm. Značeno "N".

Pozn.: Poškozeno, restaurováno.

Pravděpodobně Německo, 20. století
20803. Dekorativní váza s víkem
Dražba ukončena:13.06.2018 19:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč