pravděpodobně maďarský malíř 20. stol. - Kriváň od Východnej kotliny - V. Tatry

Olej na plátně, 55x76 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

pravděpodobně maďarský malíř 20. stol.
302018. Kriváň od Východnej kotliny - V. Tatry
Dražba ukončena:08.11.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (01.11.2019 18:11:06) 4851