pravděpodobně Josef Kubíček - Konvolut 2 prací ,,U Nových Hradů,,

Nejdelší strana: 35 cm

2x olej na kartonu, 25x29 cm a 25x31 cm. Nesignováno, vzadu přípis. 2x rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny, 1x malba mírně poškozena.

pravděpodobně Josef Kubíček
108630. Konvolut 2 prací ,,U Nových Hradů,,
Dražba ukončena:07.01.2024 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč