Neznámý autor - Postavy

Olej na plátně, 70x70 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Neznámý autor
124124. Postavy
Zbývá:3 dnů, 7 hodin
Konec dražby:22.09.2024 20:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč
Chcete prodat podobný obraz?

500 Kč 12.09.2024 20:48:22 1610