Neznámý autor - Poslední večeře

Keramika, 27x66 cm. Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 73 cm

Neznámý autor
122484. Poslední večeře
Dražba ukončena:01.09.2024 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.09.2024 8:51:10 219
500 Kč 23.08.2024 20:12:39 1610