Neznámý autor - Posezení u řeky

Akvarel, 13x24 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 27 cm

Neznámý autor
110362. Posezení u řeky
Dražba ukončena:28.01.2024 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč