Olej na plátně, 65x46 cm. Signováno vpravo uprostřed J. Mudroch. Rámováno.
Nejdelší strana: 79 cm
o autorovi: 1909 - 1968
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 964 000 Kč.