Neznámý autor - Portrét ženy

Olej na plechu, 23x17 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 34 cm

Neznámý autor
75537. Portrét ženy
Dražba ukončena:03.04.2022 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč
Chcete prodat podobný obraz?