porcelánka Rosenthal

57751. Štěňátko

popis: Porcelán, výška 6 cm, délka 14 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 52 dnů, 23 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč