porcelánka Rosenthal - Štěňátko

Porcelán, výška 6 cm, délka 14 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Rosenthal
57751. Štěňátko
Dražba ukončena:09.06.2021 19:19:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč