porcelánka Rosenthal - Pudl - VELKÉ

Porcelán, výška 21 cm. Značeno Rosenthal a jméno modeléra prof. Th. Karner.

Pozn.: I tato psí soška z rosenthalské produkce zaujme svou velikostí a mimořádně kvalitním provedením. Vzácně se vyskytující kus. Mírně poškozeno.

porcelánka Rosenthal
57754. Pudl - VELKÉ
Dražba ukončena:09.06.2021 19:32:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč