porcelánka Rosenthal

57754. Pudl - VELKÉ

popis: Porcelán, výška 21 cm. Značeno Rosenthal a jméno modeléra prof. Th. Karner.

Pozn.: I tato psí soška z rosenthalské produkce zaujme svou velikostí a mimořádně kvalitním provedením. Vzácně se vyskytující kus. Mírně poškozeno.

zbývá: 28 dnů, 6 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč