porcelánka Praha - Velká dóza

Porcelán, výška 18 cm. Značeno vtlačeným P.

Pozn.: Zlacení mírně otřeno. Kvalitní a monumentální provedení ve stylu druhého baroka.

porcelánka Praha
57736. Velká dóza
Dražba ukončena:09.06.2021 19:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč