porcelánka Praha

57736. Velká dóza

popis: Porcelán, výška 18 cm. Značeno vtlačeným P.

Pozn.: Zlacení mírně otřeno. Kvalitní a monumentální provedení ve stylu druhého baroka.

zbývá: 52 dnů, 22 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 10.04.2021 21:24:03 4632
500 Kč 17.03.2021 14:22:48 4977