porcelánka Oeslau

57757. Tančící děti

popis: Porcelán, výška 11 cm. Značeno Oeslau.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 53 dnů, 0 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 07.04.2021 14:21:40 8462
500 Kč 15.03.2021 15:23:29 5807