porcelánka Oeslau - Tančící děti

Porcelán, výška 11 cm. Značeno Oeslau.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Oeslau
57757. Tančící děti
Dražba ukončena:09.06.2021 19:24:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč