porcelánka Nymphenburg

57768. Kavalír

popis: Porcelán, výška 19 cm. Značeno Nymphenburg.

Pozn.: Mírně poškozeno, chybí palec.

zbývá: 52 dnů, 23 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 23.03.2021 11:39:09 831