porcelánka Nová Role

57748. Dóza

popis: Porcelán, výška 9 cm, průměr 11 cm. Značeno Nová Role.

Pozn.: Výrazně artdecové provedení. Mírně poškozeno.

zbývá: 52 dnů, 23 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 23.03.2021 11:38:24 831