porcelánka Nová Role - Dóza

Porcelán, výška 9 cm, průměr 11 cm. Značeno Nová Role.

Pozn.: Výrazně artdecové provedení. Mírně poškozeno.

porcelánka Nová Role
57748. Dóza
Dražba ukončena:09.06.2021 19:15:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč