porcelánka Míšeň

57761. Lišák

popis: Porcelán, výška 10 cm, délka 13 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 53 dnů, 0 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč