porcelánka Míšeň - Dekorativní mísa IV.

Nejdelší strana: 28 cm

Porcelán, průměr 29 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno, mimořádně kvalitní provedení.

porcelánka Míšeň
78325. Dekorativní mísa IV.
Dražba ukončena:15.06.2022 21:50:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč