porcelánka Herend

57739. Husarský důstojník

popis: Porcelán, výška 23 cm. Značeno Herend.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 53 dnů, 0 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 20.03.2021 8:35:10 1040