porcelánka Herend - Husarský důstojník

Porcelán, výška 23 cm. Značeno Herend.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Maďarská porcelánka, založena v r. 1826.

57739. Husarský důstojník
Dražba ukončena:09.06.2021 19:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč