porcelánka Herend

57760. Divoký tanec

popis: Porcelán, výška 30 cm. Značeno Herend a jméno modeléra Hanzeli.

Pozn.: Mírně poškozeno, lepený ukazováček.

zbývá: 53 dnů, 0 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:26:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 31.03.2021 8:07:21 831