porcelánka Fraureuth

57750. Dóza s ptáčkem

popis: Porcelán, výška 5 cm, průměr 8 cm. Značeno Fraureuth.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 52 dnů, 23 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 29.03.2021 20:21:33 7243