polovina 19. stol. - Konvolut 4 map - Rakousko-Uhersko

Ocelorytiny, hraničně kolorováno, rozměry tisků od 25x18 cm do 27x21 cm. Vydáno 3x u Justus Perthes, 1x z "Meyers Zeitungs Atlas.

Pozn.: Listy mírně poškozeny.

polovina 19. stol.
72399. Konvolut 4 map - Rakousko-Uhersko
Dražba ukončena:09.02.2022 21:38:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč