MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mědirytina, 25x39 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
polovina 19. stol.
12901. České korunovační klenoty
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
200 Kč
vydraženo za:
1 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 000 Kč
limit (06.09.2017 18:22:36)
1213
900 Kč
2449
800 Kč
limit (06.09.2017 18:22:23)
1213
700 Kč
2449
600 Kč
limit (06.09.2017 18:22:15)
1213
500 Kč
2449
400 Kč
limit (06.09.2017 18:21:47)
1213
300 Kč
2449
200 Kč
limit (29.08.2017 11:50:07)
1213