Pokorný - Ladné křivky

Detail položky

Detail položky

Pastel, 100x35 cm. Signováno vlevo dole Pokorný. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 104 cm

vydraženo
Pokorný
124134. Ladné křivky
Dražba ukončena:22.09.2024 20:30:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 600 Kč 22.09.2024 20:27:49 16091
1 500 Kč 22.09.2024 20:26:10 15118
1 400 Kč 22.09.2024 20:24:36 16091
1 300 Kč 22.09.2024 20:24:26 10718
1 200 Kč limit (22.09.2024 20:24:15) 16091
1 100 Kč 22.09.2024 20:24:16 10718
1 000 Kč limit (22.09.2024 20:23:54) 16091
900 Kč 22.09.2024 20:23:55 10718
800 Kč 22.09.2024 20:22:50 16091
700 Kč limit (22.09.2024 20:22:44) 6490
600 Kč 22.09.2024 20:22:45 16091
500 Kč limit (22.09.2024 0:35:37) 6490