Miloš Pošar - Dvorek

Olej na sololitu, 55x81 cm, signováno dole uprostřed Pošar 81, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5338. Dvorek
Dražba ukončena:28.09.2016 20:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč