podle Tamara De Lempicka

60705. Group of 4 Nudes - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 120x90 cm. Signováno vpravo nahoře Lempicka. Rámováno.

zbývá: 8 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:39:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 200 Kč