podle Picassa zpracoval Prušák

42253. Krajina s mostem

popis: Olej na překližce, 12x14 cm. Nesignováno

dražba ukončena: 25.03.2020 20:40:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 25.03.2020 19:50:33 536