podle Paula Pottera ryl Frederick de Wit - Vodní živel

Nejdelší strana: 75 cm

Mědirytina, 40x52 cm. Signováno v tisku. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1629 – 1706
Frederik de Wit – holandský kartograf a umělec.

podle Paula Pottera ryl Frederick de Wit
89231. Vodní živel
Dražba ukončena:29.01.2023 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč