Podle Paula Gauguina - Dvě Tahiťanky

Olej na sololitu, 63x52 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Podle Paula Gauguina
58553. Dvě Tahiťanky
Dražba ukončena:28.04.2021 21:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč