podle Josepha Albriera ryl Hippolyt Huet - Intrika

Mědirytina, 40x33 cm. 19. století. Signováno. Rám, pasparta, sklo.

podle Josepha Albriera ryl Hippolyt Huet
61341. Intrika
Dražba ukončena:14.07.2021 21:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.07.2021 21:38:06 2358
500 Kč 19.06.2021 20:25:19 4469