podle Gerarda Terborcha ryl Hanfstaengl - Hra na kytaru

Nejdelší strana: 58 cm

Heliogravura, 33x29 cm. Signováno v tisku. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.. Rám i papír mírně poškozen.

podle Gerarda Terborcha ryl Hanfstaengl
116030. Hra na kytaru
Dražba ukončena:12.05.2024 20:44:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč