Podle Franze Halse - Mušketýr

Olej na plátně, 108x82 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

doporučujeme
89318. Mušketýr
Zbývá:2 dnů, 13 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 26.01.2023 13:29:01 11925