Podle Amadea Modiglianiho - Dívčí akt

Olej na plátně, 64x53 cm. Nesignováno. Nerámováno.

70448. Dívčí akt
Dražba ukončena:19.12.2021 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč