počátek 20. stol. - Americký stůl s roletou

Výška: 116 cm. Délka: 137 cm. Hloubka: 76 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

počátek 20. stol.
59100. Americký stůl s roletou
Dražba ukončena:19.05.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč