počátek 20. stol.

59100. Americký stůl s roletou

popis: Výška: 116 cm. Délka: 137 cm. Hloubka: 76 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 6 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 12 000 Kč