počátek 20. stol. - Album se secesní vazbou

Rozměr 35x21 cm. Obsahuje 14 listů rámečků na adjustování fotografií.

Pozn.: Některé rámečky poškozeny.

počátek 20. stol.
50331. Album se secesní vazbou
Dražba ukončena:14.10.2020 21:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč