počátek 20. stol.

50331. Album se secesní vazbou

popis: Rozměr 35x21 cm. Obsahuje 14 listů rámečků na adjustování fotografií.

Pozn.: Některé rámečky poškozeny.

dražba ukončena: 14.10.2020 21:42:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč