Čechy počátek 20. stol. - Secesní zrcadlo s dívkou

Nejdelší strana: 45 cm

Porcelán, výška 45 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Čechy počátek 20. stol.
153500. Secesní zrcadlo s dívkou
Zbývá:7 dnů, 23 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:38:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 10.01.2026 12:33:55 1509
1 000 Kč 08.01.2026 15:10:30 15031