Pierre-Auguste Renoir - Édition Les Lithographies de Renoir 1951

Litografie, 27x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Renoir. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: známější pouze jako Auguste Renoir (25. února 1841, Limoges, Francie – 3. prosince 1919, Cagnes-sur-Mer, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie), byl francouzský impresionistický malíř.

79863. Édition Les Lithographies de Renoir 1951
Zbývá:11 dnů, 9 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 23.06.2022 22:05:21 10108