Pierre-Auguste Renoir - Édition Les Lithographies de Renoir 1951

Litografie, 27x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Renoir. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: Známější pouze jako Auguste Renoir (25. února 1841, Limoges, Francie – 3. prosince 1919, Cagnes-sur-Mer, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie), francouzský impresionistický malíř.

79863. Édition Les Lithographies de Renoir 1951
Dražba ukončena:13.07.2022 20:19:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč