Pier Canosa - Konvolut 2 prací

Kombinované techniky, 60x90 cm a 80x52 cm. 1x signováno v tisku Pier Canosa. Rámy, pasparty.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1940
Italský výtvarník.

102261. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:24.09.2023 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč