Piece you can´t miss - Touha

Kombinovaná technika - akryl, štukový reliéf, 42x36 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

64889. Touha
Dražba ukončena:29.09.2021 20:19:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč