Piece you can´t miss

64889. Touha

popis: Kombinovaná technika - akryl, štukový reliéf, 42x36 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč