Piece you can´t miss - Sklíčenost

Kombinovaná technika - akryl, štukový reliéf, 67x71 cm. Signováno vzadu Piece you can´t miss. Nerámováno.

Nejdelší strana: 71 cm

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

105349. Sklíčenost
Dražba ukončena:16.11.2023 21:11:11
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč